Co za powrót Badosy! Przegrywała 1:6, 0:2. I stało się to [WIDEO]

Od początku tygodnia trwa turniej WTA 1000 Rzym. Rywalizację na włoskich kortach świetnie rozpoczęła Paula Badosa, która już w pierwszej rundzie pokonała 17-letnią Mirrę Andriejewą, czyli "złote dziecko" rosyjskiego tenisa. W drugim meczu Hiszpanka w pewnym momencie przegrywała z Emmą Navarro 1:6, 0:2, jednak nie miała zamiaru się poddać. Chwilę później w spektakularny sposób zaczęła odrabiać straty.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-10 07:58:00

FIFA pod ścianą. Poszło o brudy z Kataru. "Czarna strona"

Minęło już kilkanaście miesięcy od mistrzostw świata w Katarze. Piłkarsko był to bardzo interesujący turniej, ale wokół niego było bardzo dużo kontrowersji. Część z nich dotyczyło warunków, w jakich pracowali ludzie przy budowie stadionów. Zgodnie z medialnymi doniesieniami nawet kilka tysięcy osób straciło wtedy życie. Do tej pory FIFA nie opublikowała stosownego raportu po mundialu, do czego obecnie nawołuje organizacja Amnesty International.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-10 07:37:00

Kompromitacja angielskiej piłki. Brytyjczycy grzmią. Piszą też o Cashu

To był główny faworyt do wygrania tegorocznej edycji Ligi Konferencji Europy. Aston Villa miała powtórzyć wyczyn West Hamu z ubiegłego roku i zwyciężyć w trzecich najbardziej prestiżowych rozgrywkach spod egidy UEFA. Tak się jednak nie stało. Zespół Unaia Emery'ego został upokorzony przez Olympiakos Pireus.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-10 07:22:00