Mistrz Polski o włos od blamażu. Przez 75 minut grał z przewagą zawodnika [WIDEO]

Widzew Łódź musiał grać z Rakowem Częstochowa w dziesiątkę już od 15. minuty, po tym jak za brutalny faul został wyrzucony z boiska Marek Hanousek. Wciąż aktualny mistrz Polski jednak bardzo długo nie potrafił wykorzystać przewagi liczebnej. Dopiero uderzenie z dystansu Władysława Koczerhina z 80. minuty pozwoliło drużynie Dawida Szwargi wygrać 1:0 i przerwać serię pięciu meczów bez zwycięstwa.

Kategoria: Aktualności , 2024-04-27 22:38:00

Juventus natychmiast ogłosił ws. Szczęsnego po meczu. Hit! "Gratulacje"

Blisko ćwierć tysiąca występów i siedem trofeów wygranych - to dorobek Wojciecha Szczęsnego w koszulce Juventusu. Polski bramkarz od niemalże siedmiu lat jest bramkarzem turyńskiego klubu. W zremisowanym bezbramkowo meczu z AC Milanem w 34. kolejce Serie A przebił magiczną barierę czystych kont, na co zareagował od razu Juventus w mediach społecznościowych.

Kategoria: Aktualności , 2024-04-27 22:01:00

Zmarzlik jechał kapitalnie aż do finału. Sensacyjne rozstrzygnięcia w GP Chorwacji [WIDEO]

Jack Holder wygrał pierwszą rundę cyklu żużlowego Grand Prix w Gorican. Podium uzupełnili Jayson Doyle i Fredrik Lindgren, a niespodziewanie zabrakło na nim miejsca dla Bartosza Zmarzlika. Mistrz świata jechał świetne zawody aż do wielkiego finału. Udany debiut w roli stałego uczestnika cyklu zaliczył Dominik Kubera, a nieźle zaprezentował się Szymon Woźniak.

Kategoria: Aktualności , 2024-04-27 21:40:00