Młodzież: udany pierwszy sparing po przerwie

Źródło:Legialive.pl
Po przymusowej przerwie spowodowanej pandemią, treningi wznowiły już wszystkie drużyny Akademii. Najstarsza z nich rozegrała już pierwszy sparing. Przeciwnikiem juniorów starszych był IV-ligowy zespół Znicza II Pruszków. Oczywiście, z uwagi na trwające rozgrywki II ligi, zespół ten był również oparty na zawodnikach młodych. Do przerwy pruszkowianie stawiali spory opór, ale Legia zdobyła gola za sprawą Kwiatkowskiego. Po przerwie na boisku pojawiło się 11 nowych graczy z pola, ale jakość gry wiele nie spadła, a skuteczność była jeszcze lepsza. Coraz bardziej zmęczonym upałem pruszkowianom gole strzelili również: Staniszewski, Myszka i Grzelak, ustalając wynik spotkania na 4-0.