Pogoń wygrywa po blamażu w PP. Tylko jeden gol w starciu z beniaminkiem [WIDEO]

Gol Leonardo Koutrisa z 53. minuty pozwolił Pogoni Szczecin pokonać na własnym stadionie Puszczę Niepołomice 1:0 w ostatnim spotkaniu 31. kolejki ekstraklasy. Dzięki tej wygranej "Portowcy" wciąż są w grze o europejskie puchary. Przewaga Puszczy nad strefą spadkową zmalała z kolei do jednego punktu.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-06 21:06:00

Szybko poszło. Sensacyjne wieści ws. następcy Lewandowskiego

Trwa zamieszanie wokół Vitora Roque. Po tym, jak na jaw wyszły informacje, że piłkarz źle znosi obecną sytuację i fakt, że nie gra, pojawiło się zdecydowane stanowisko agenta zawodnika. Szybko i stanowczo zareagował na nie klub. Według informacji dziennika "AS" w FC Barcelonie nie widzą Brazylijczyka w planach na kolejny sezon.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-06 20:52:00

Stało się! Klub Fabiańskiego oficjalnie ogłosił. To koniec

Łukasz Fabiański będzie miał nowego trenera. Od dawna spekulowano, że czas Davida Moyesa w West Hamie United dobiega końca. Teraz tę informację potwierdził sam klub. W poprzednim sezonie Szkot doprowadził angielski klub do zwycięstwa w Lidze Konferencji Europy. Co dalej? Kandydat na nowego szkoleniowca już jest.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-06 20:36:00