Reprezentacja Polski postawiła się faworytowi Euro. Wielki mecz Woźniak [WIDEO]

Kobieca reprezentacja Polski U-17 rozpoczęła mistrzostwa Europy od zwycięstwa nad Belgią. W drugiej kolejce zmagań grupowych czekało ją o wiele większe wyzwanie. W meczu z Hiszpankami Polki głównie broniły się przed stratą gola, co przez długi czas udawało im się za sprawą świetnej dyspozycji bramkarki Julii Woźniak. Jednak kluczowa akcja tego spotkania miała miejsce w 87. minucie. Teraz polskie piłkarki czeka mecz o awans do półfinału.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-09 19:04:00

Nadal przemówił ws. meczu z Hurkaczem. Nie ma złudzeń

- Wiem, że w następnej rundzie muszę zagrać znacznie lepiej - przyznał Rafael Nadal po zwycięstwie 4:6, 6:3, 6:4 na kwalifikantem Zizou Bergsem w pierwszej rundzie turnieju ATP Masters 1000 w Rzymie. Hiszpan, który w swojej karierze na Foro Italico zwyciężał 10-krotnie, w następnym meczu zmierzy się z Hubertem Hurkaczem.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-09 19:02:00

Znów to zrobiła! Wielki sukces polskiej tenisistki. W rankingu dzieli je 150 miejsc

143 miejsca - tyle właśnie dzieli w światowym rankingu Maję Chwalińską i Pannę Udvardy. Choć Węgierka wydawała się zdecydowaną faworytką, w Pradze musiała uznać wyższość niżej notowanej 22-latki. Polka sprawiła nie lada niespodziankę i w nagrodę zagra o półfinał tej imprezy, ale to nie wszystko... Już teraz zapewniła sobie spory skok na światowych listach.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-09 18:49:00