Stało się. Bayer Leverkusen dogonił Wisłę Kraków. Są niesamowici!

Bayer Leverkusen przegrywał w czwartek do 82. minuty z AS Romą 0:2, a finalnie po raz kolejny w tym sezonie oczarował świat. Ale czy kogoś to jeszcze właściwie dziwi? Piłkarze Xabiego Alonso doprowadzili do wyrównania w doliczonym czasie gry i ustanowili nowy historyczny rekord. Mało tego dzięki bramce Josipa Stanisicia wyrównali imponujący wynik... Wisły Kraków.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-10 08:14:00

Stolarz rozbił czołową ekipę z Premier League. Niesamowita historia w półfinale

Ayoub El Kaabi miał już 21 lat, kiedy zdecydował się rzucić pracę stolarza i podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt piłkarski. Chociaż Marokańczyk zaczynał jako obrońca i defensywny pomocnik, to dzisiaj błyszczy w ataku i jest bohaterem Olympiakosu. El Kaabi niemal w pojedynkę rozbił w półfinale Aston Villę i ma szansę nie tylko na europejskie trofeum, ale też na koronę króla strzelców rozgrywek.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-10 08:11:00

Rzym. O której Iga Świątek gra najbliższy mecz? [TRANSMISJA ZA DARMO NA ŻYWO]

Iga Świątek rozpoczęła turniej WTA 1000 w Rzymie od efektownego zwycięstwa 6:0, 6:2 nad Bernardą Perą. Dzięki temu awansowała do trzeciej rundy, w której zmierzy się z Julią Putincewą. I będzie zdecydowaną faworytką, na co wskazuje również bilans bezpośrednich spotkań z tą przeciwniczką. Kiedy gra Świątek najbliższy mecz? O której godzinie? Transmisja dzisiaj na żywo w TV i stream online.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-10 08:01:00