Strzelili gola, później nasłuchali się gwizdów. "Szczególny moment"

Pogoń Szczecin wygrała pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie. W Krakowie 1:0 pokonała Wisłę, dla której to była druga porażka z rzędu, po zeszłotygodniowym 0:5 z Lechem w Poznaniu.

Tagi: moment później gola szczególny

Kategoria: Aktualności , 2021-09-26 19:31:00

27.04Gigantyczna sensacja w ekstraklasie. Kandydat na mistrza upokorzony u siebie
27.04Kolejna kompromitacja giganta. To, co zrobił bramkarz w 87. minucie to kryminał [WIDEO]
27.04Wielki mecz Nadala! Koronowane głowy na trybunach. Królewskie i piłkarskie [WIDEO]
27.04Szczęka opada po tym, co zrobił Piątek! Potrzebował tylko 5 minut. Co za gol! [WIDEO]
27.04Reprezentantka Polski trafiła w trybie pilnym do szpitala. Kadra ma problem
27.04Jednoznaczne słowa Sorribes Tormo na temat Świątek. "Prawda jest taka..."