Świątek poznała rywalkę. To będzie piekielnie trudne zadanie

Iga Świątek rozbiła w czwartek Bernardę Perę 6:0, 6:2 i awansowała do III rundy turnieju WTA w Rzymie. Nie dość, że potwierdziła doskonałą formę, to zanotowała ósmego w tym sezonie "bajgla". Nasza zawodniczka poznała już rywalkę, z którą zmierzy się w kolejnym etapie. Choć nigdy z nią jeszcze nie przegrała, to ta "radzi sobie w ostatnich miesiącach naprawdę dobrze". Właśnie wyeliminowała Sloane Stephens.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-09 22:34:00

Iga Świątek wjechała do Rzymu jak walec! Miazga w pierwszym meczu

Kolejny dzień w biurze - tak można powiedzieć o pierwszym meczu Igi Świątek w turnieju WTA 1000 w Rzymie. Raptem pół godziny potrzebowała Polka, aby 6:0 wygrać otwierającą partię przeciwko Bernardzie Perze z kwalifikacji. Amerykanka chorwackiego pochodzenia walczyła, robiła, co mogła, ale nie odzwierciedlał tego wynik. Drugi set był trudniejszy dla liderki rankingu, ale po kilkunastominutowym gemie przełamała rywalkę i pognała do trzeciej rundy.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-09 22:27:00

Niewiarygodne, co zrobił Ronaldo. Najłatwiejszy gol w karierze [WIDEO]

Cristiano Ronaldo w czasie całej kariery goli nastrzelał całe mnóstwo, ale bramka numer 891 śmiało może uchodzić na najłatwiejszą, jaką kiedykolwiek zdobył. W meczu ligi saudyjskiej z Al Akhdoud całą robotę za Portugalczyka wykonali nieporadni rywale oraz jeden z kolegów. Wystarczyło, że 39-latek stał we właściwym miejscu, o właściwym czasie.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-09 22:24:00