Znajdź wiadomości na wybrany temat:
Słowa kluczowe:

Szejkowie natychmiast reagują po porażce PSG w LM. Transfer za 100 mln euro

Źródło:Gazeta.pl
Kylian Mbappe opuści po zakończeniu sezonu PSG i najprawdopodobniej dołączy do Realu Madryt. Tym samym mistrzowie Francji muszą znaleźć jego godnego następcę, który sprosta oczekiwaniom kibiców. Dziennik "Corriere dello Sport" poinformował w środę, że władze klubu poszukują "talentów", a na szczycie ich listy życzeń znalazł się piłkarz, którym zachwycony ma być właściciel Nasser Al-Khelaifi.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-09 20:12:00

WCZEŚNIEJSZE WIADOMOŚCI

Dramat Magdy Fręch w Rzymie. Zaczęła świetnie. Potem było tylko gorzej

Magdalena Fręch odpadła w 2. rundzie turnieju WTA 1000 w Rzymie. Polka nie sprawiła niespodzianki w meczu z faworyzowaną Amerykanką, Coco Gauff. Podobnie jak w styczniu na Australian Open spotkanie nie miało wielkiej historii. Po niespełna półtorej godziny Fręch przegrała 3:6, 3:6.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-09 20:05:00

Aż w głowie się nie mieści, co zrobili Polacy w meczu o MŚ. Absolutna żenada

Polscy piłkarze ręczni w eliminacjach mistrzostw świata trafili na Słowację. Są zdecydowanymi faworytami dwumeczu z rywalem, którego kilka miesięcy temu w meczu towarzyskim pokonali prawie 20 bramkami. W czwartkowym spotkaniu w Gdańsku zupełnie nie było tego widać. Drużyna Marcina Lijewskiego zaprezentowała się fatalnie i poniosła porażkę, która oddala ją od awansu na wielki turniej. W rewanżu na wyjeździe musi pokazać zupełnie inne oblicze.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-09 19:53:00