Tak wygląda ranking WTA po triumfie Świątek. Jest pięknie!

Sobotni finał WTA 1000 w Madrycie był pełen emocji i zwrotów akcji. Na szczęście okazał się zwycięski dla Igi Świątek! Polka była w stanie utrzymać nerwy na wodzy w kluczowych momentach i wygrała 7:5, 4:6, 7:6 (7). Nasza rodaczka nie tylko wywalczyła jubileuszowy, 20. tytuł w karierze, ale i powiększyła przewagę w rankingu WTA. Jest ona gigantyczna!

Kategoria: Aktualności , 2024-05-04 22:06:00

Gigantyczna kasa dla Świątek! W Madrycie obsypali ją złotem

Iga Świątek po raz pierwszy w karierze triumfuje w turnieju WTA 1000 w Madrycie. Finał z Aryną Sabalenką okazał się pasjonującym trzysetowym spektaklem, zakończonym po ponad trzech godzinach niezwykle nerwowym tie-breakiem. Za zwycięstwo Polka niewątpliwie zasłużyła na wielką nagrodę. I taką też otrzyma. Już wiadomo, ile pieniędzy wpłynie na jej konto od organizatorów.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-04 22:01:00

IGA ŚWIĄTEK MISTRZYNIĄ TURNIEJU W MADRYCIE! Ten mecz przejdzie do historii!

To był kapitalny, znakomity, cudowny mecz! Iga Świątek i Aryna Sabalenka stoczyły niezapomniane widowisko w finale turnieju WTA 1000 na kortach ziemnych w Madrycie i zagrały swój najdłuższy, bezpośredni pojedynek w historii. Grały bowiem ponad trzy godziny, a mecz rozstrzygnął tie-break w trzeciem secie!

Kategoria: Aktualności , 2024-05-04 21:56:00