Ten rekord czeka 60 lat! Trenerski geniusz pisze historię. Większość tylko o tym marzy

Bayer Leverkusen ograł Eintracht Frankfurt 5:1 i wciąż zachowuje szansę na zakończenie sezonu bez porażki. Drużyna Xabiego Alonso niedzielnym triumfem przeszła również do historii futbolu, wyrównując niemal 60-letni rekord Benfiki Lizbona w licznie meczów bez porażki z rzędu. Do pobicia niebywałego wyczynu pozostał im tylko jeden krok.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-06 12:11:00

Pięć lat i koniec. Gwiazdor żegna się z klubem. "Zlewamy to do kibla"

- To był całkowity paraliż. Po pierwszym secie trzeba było powiedzieć sobie, że zlewamy to do kibla i jedziemy dalej, ale niestety cały czas nam to towarzyszyło - ocenił Jurij Gladyr po przegranym 0:3 finale Ligi Mistrzów. Ten sezon był dla siatkarza Jastrzębskiego Węgla jak gorzka herbata ze słodką pigułką. A jego klubowy kolega Jakub Popwiczak przyznał, że Itas Trentino nie zostawił mistrzom Polski złudzeń.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-06 12:02:00

To już pewne! Arcyważne wyzwanie Marciniaka. Poprowadzi hit Ligi Mistrzów

Szymon Marciniak jako jeden z najlepszych arbitrów piłkarskich na świecie jest wyznaczany na najbardziej prestiżowe mecze. W poprzednim sezonie prowadził finał Ligi Mistrzów, a w obecnym również dostąpi zaszczytu sędziowania jednego z najważniejszych spotkań tych rozgrywek. Zmierzą się w nim dwaj hegemoni europejskiej piłki. 43-latek stanie na czele zespołu złożonego niemal w komplecie z polskich arbitrów.

Kategoria: Aktualności , 2024-05-06 11:52:00