Wielka awantura w finale mistrzostw Polski. Libero wpadł w furię i się zaczęło

Furia Jakuba Popiwczaka, emocjonalne dyskusje zawodników z sędzią i przepychanki między graczami obu ekip - w taki sposób zakończył się drugi mecz finałowy PlusLigi, który przedłużył rywalizację. Siatkarze Aluronu CMC Warty Zawiercie doprowadzili do remisu, pokonując na wyjeździe Jastrzębski Węgiel 3:1 (25:27, 25:22, 19:25, 23:25), a wielkie kontrowersje wzbudziła zwłaszcza ostatnia decyzja sędziego, który nie zauważył błędu ekipy gości.

Kategoria: Aktualności , 2024-04-27 21:24:00

Szymański błysnął w tureckim hicie. Przytomnie to zrobił [WIDEO]

Wygląda na to, że po słabszych tygodniach Sebastian Szymański znów jest w formie. Co prawda Fenerbahce raczej zakończy sezon bez żadnego trofeum, ale statystyki reprezentanta Polski wyglądają fantastycznie. Teraz Szymański błysnął w hicie ligi tureckiej przeciwko Besiktasowi, wygranym 2:1 przez Fenerbahce. Polak zanotował asystę przy trafieniu jednego z kolegów i ma już 30 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej w tym sezonie.

Kategoria: Aktualności , 2024-04-27 21:11:00

Piłkarze Alonso znowu to zrobili! Nieprawdopodobne. Cud w 97. minucie [WIDEO]

Bayer Leverkusen jest po prostu nieśmiertelny w tym sezonie! W 57. minucie świeżo upieczeni mistrzowie Niemiec przegrywali u siebie 0:2 z VfB Stuttgart. Szybko zdobyli gola kontaktowego, ale wydawało się, że wreszcie ich kosmiczna seria 45 meczów bez porażki zostanie przerwana. Nic z tego! Znowu doliczony czas gry, znowu gol i znowu niedowierzanie rywali oraz szał radości kibiców Bayeru po golu na 2:2.

Kategoria: Aktualności , 2024-04-27 20:57:00