Gigantyczna sensacja w ekstraklasie. Kandydat na mistrza upokorzony u siebie

Kibice Śląska Wrocław mieli podczas sobotniego meczu huśtawkę nastrojów. Po pierwszej połowie Ruch prowadził 2:0, a na kwadrans przed końcem trafił po raz trzeci. Fani zaczęli powoli opuszczać stadion. Wtem Śląsk trafił dwukrotnie w ciągu sześciu minut, a Patryk Klimala miał na nodze piłkę na 3:3. Napastnik Śląska jednak fatalnie skiksował! Tym samym Ruch wciąż ma szanse na pozostanie w Ekstraklasie, a Jagiellonia zwiększyła przewagę nad wrocławianami do pięciu punktów.

Kategoria: Aktualności , 2024-04-27 19:29:00

Kolejna kompromitacja giganta. To, co zrobił bramkarz w 87. minucie to kryminał [WIDEO]

Manchester United nie szczędzi swoim fanom rozczarowań i już 18. raz w tym sezonie stracił punkty na boiskach Premier League. Tym razem piłkarze Erika ten Haga w samej końcówce wypuścili z rąk wygraną z Burnley, które walczy o utrzymanie w lidze. Piłkarze z Manchesteru na cztery mecze przed końcem sezonu nadal nie są pewni miejsca w czołowej szóstce.

Kategoria: Aktualności , 2024-04-27 19:17:00

Wielki mecz Nadala! Koronowane głowy na trybunach. Królewskie i piłkarskie [WIDEO]

Król Hiszpanii Filip VI, Zinedine Zidane czy Vinicius Junior oglądali najlepszy od wielu miesięcy mecz w wykonaniu żywej legendy tenisa Rafaela Nadala. 37-letni Hiszpan w drugiej rundzie pokonał 11. tenisistę świata, Australijczyka Alexa de Minaura 7:6 (6), 6:3, rewanżując mu się za porażkę sprzed dziesięciu dni w Barcelonie.

Kategoria: Aktualności , 2024-04-27 18:55:00