Kolejna kompromitacja giganta. To, co zrobił bramkarz w 87. minucie to kryminał [WIDEO]

Manchester United nie szczędzi swoim fanom rozczarowań i już 18. raz w tym sezonie stracił punkty na boiskach Premier League. Tym razem piłkarze Erika ten Haga w samej końcówce wypuścili z rąk wygraną z Burnley, które walczy o utrzymanie w lidze. Piłkarze z Manchesteru na cztery mecze przed końcem sezonu nadal nie są pewni miejsca w czołowej szóstce.

Kategoria: Aktualności , 2024-04-27 19:17:00

Wielki mecz Nadala! Koronowane głowy na trybunach. Królewskie i piłkarskie [WIDEO]

Król Hiszpanii Filip VI, Zinedine Zidane czy Vinicius Junior oglądali najlepszy od wielu miesięcy mecz w wykonaniu żywej legendy tenisa Rafaela Nadala. 37-letni Hiszpan w drugiej rundzie pokonał 11. tenisistę świata, Australijczyka Alexa de Minaura 7:6 (6), 6:3, rewanżując mu się za porażkę sprzed dziesięciu dni w Barcelonie.

Kategoria: Aktualności , 2024-04-27 18:55:00

Szczęka opada po tym, co zrobił Piątek! Potrzebował tylko 5 minut. Co za gol! [WIDEO]

Dwa miesiące temu Krzysztof Piątek strzelił ostatnią bramkę dla Basaksehiru i od tamtego czasu zanotował serię pięciu meczów bez gola. Jednak w sobotnie popołudnie przyszło przełamanie w meczu z Hataysporem. Reprezentant Polski przyjął piłkę i huknął zza pola karnego tak, że bramkarz rywali mógł tylko patrzeć! Jeśli Basaksehir wygra to spotkanie, to będzie blisko gry w europejskich pucharach w kolejnym sezonie.

Kategoria: Aktualności , 2024-04-27 18:36:00